Burāšanas Klubs 360 | Itālijas čempionāts vindsērfingā jauniešiem
9277
post-template-default,single,single-post,postid-9277,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0

Itālijas čempionāts vindsērfingā jauniešiem

Mūsu jaunie sportisti tikko kā atgriezušies no Itālijas, Gardas ezera, kur ar labiem panākumiem startēja Itālijas čempionātā.
Komentārs no Kluba trenera Māra Birzuļa:

Šodien noslēdzās Itālijas čempionāts vindserfingā jauniešiem kursa burāšanā, kurā Vicečmpiones titulu Techno 293 U19 (Plus) grupā izcīnīja Elizabete Menģele (LAT127).
Trīs sacensību dienu laikā sportisti veica 8 braucienus, kuru koprezultātā tika noteikti labākie.

Tā pat atzīstamu un augstu rezutātu uzrādīja vēl viens Latvijas sportists no Ķīšezera ūdeņiem, precīzāk, Jaunciema – Dāvis Mazais (LAT29), izcīnot Vicečempiona titulu U15 grupā. Apsveicam!
U15 grupā starp 67 burātājiem cīnījās vēl trīs BK360 sportisti.
15. vietu izcīnīja Valters Videnieks, 41. vietu Jurģis Vaivods, 44. vietu Kārlis Tomsons un 63.vietu mūsu komandas U15 pastarīte, Sima Askinezere (LAT 337).

Savukārt, mūsu komandas jaunākais dalībnieks, Eduards Niedra (LAT98), U13 vecuma grupā cīnoties starp 17 “rūdītiem” Itāļiem, izcīnīja augsto 5.vietu.

U17 grupā starp 59 labi trenētiem itāļiem, holandiešiem, čehiem un omāniešiem, 48. vietu izcīnīja Marta Kļaviņa (LAT585), vienā no braucieniem finišējot 33.vietā.

Pēc uzvaras un smagā darba apbalvojuma, saņemot saldējuma bufetes apmeklējumu, turpinājumā jau labi izguļot nakts mieru, rīt no rīta komanda dodas mājup, kur tālāk to gaida jau nākamie izaicinājumi!