Burāšanas Klubs 360 | Vindsērfinga Skola
6047
page-template-default,page,page-id-6047,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0

Vindsērfinga Skola

Par Skolu

Burāšanas Klubs 360 uzņem audzēkņus vindsērfinga skolā!

Klubs 360 atsāk sezonu un aicina pievienoties jaunos burāt gribētājus. Uzņemam bērnus no 7 līdz 16 gadu vecumam dažādās sagatavotības grupās:

  • starta grupa bērniem bez priekšzināšanām
  • ezera grupa bērniem ar pieredzi un iemaņām burāšanā
  • sporta grupa bērniem un jauniešiem, kuri startē sacensībās

Nodrošinām audzēkņus ar inventāru, hidrotērpiem, zābaciņiem, drošības vestēm, dušām, ģērbtuvēm.
Treniņnodarbības notiek otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās. Laiki atšķiras atkarīgi no burāšanas grupas. Lai uzzinātu par iespējām vest bērnu uz vindsērfinga skolu, aicinām sazināties ar treneri Kasparu pa tālr. 29232381 

Skolu vada sertificēti treneri.

Informācija, rakstot uz info@360.lv vai zvanot uz tel. 26529820

Nedaudz par skolas vēsturi:

Burusports bērnu un jauniešu vindsērfinga sekcijas darbība aizsākās 2006.g. jūnijā. Doma par jaunās paaudzes iesaistīšanu vindsērfingā radās vienlaikus ar Burusports vindsērfinga nomas atvēršanu „Kluba 360” ēkā. Viss it kā notika, tikai sērfotāji pārsvarā bija pieaugušie. Mēs sapratām, ka bez jauniešiem šim sporta veidam nebūs nākotnes.

Nolēmām organizēt bērnu-jauniešu vindsērfinga sekciju, lai radītu iespēju vindsērfingam attīstīties un popularizēt to jauniešu vidū kā vienu no lieliskām iespējām nodarboties ar šo vispusīgo sporta veidu.

Jau pirmajā sezonā izveidojās draudzīga aktīvo jauniešu grupa, kuri sezonas beigās nostiprinājās kā pamatsastāvs uz nākošo gadu ar iespēju piedalīties sacensībās. Darbu uzsāka divi treneri Arnis Krauklis un Žaklīna Litauniece. Mācījās bērni un arī treneri mācījās, ko un kā uzlabot gan darbā uz ūdens, gan inventāra izvēlē.

2007.g. sezonu uzsāka jau divas grupas – iesācēji un pamatgrupa. Jaunieši no pamatgrupas piedalījās LR rīkotajās sacensībās, kā arī kaimiņvalstu rīkotajās regatēs. Startējošo jauniešu skaits bija pietiekami liels, lai sacensībās atsevišķi noteiktu vērtējumu jauniešu ieskaitē. Šajā gadā Latvijas Vindsērfinga Asociācija ieviesa jaunu vienoto vējdēļu klasi jauniešiem – BicTechno293, kas dod iespēju piedalīties starptautiska mēroga sacensībās Latvijas labākajiem jaunajiem sērfotājiem.

Sezonas gaitā treniņu procesā iesaistījās vindsērfinga speciālists Elmārs Smiltenieks, ar kura iniciatīvu labākie Burusports sekcijas burātāji tika iekļauti izlasē, kura devās uz 2007.g. PČ BicTechno293 klasē jauniešiem, kas notika Formonterā, Spānijā.

2020.gadā Burāšanas Kluba 360 vindsērfinga skolu apmeklēja jau 60 audzēkņi, kuru treniņnodarbību procesu nodrošināja divi treneri, viens trenera palīgs un viens vispārējās fiziskās sagatavotības treneris. 

2021.gada sezonas sākumā audzēkņu skaits turpina palielināties, un arī treneru papildspēki ir nākuši klāt

 

Sadarbībā ar