Burāšanas Klubs 360 | Kā kļūt par Kluba 360 biedru?
4719
page-template-default,page,page-id-4719,page-child,parent-pageid-4715,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0

Kā kļūt par Kluba 360 biedru?

Lai kļūtu par Kluba 360 biedru, nepieciešams aizpildīt IESNIEGUMU.

Iesniegumu ieskanētā veidā jāatsūta uz info@360.lv, oriģināls jāatstāj Klubā ar norādi Dacei. Valde izskatīs iesniegumu un lems par jauna biedra uzņemšanu.

Iestāšanās maksa personām, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu, ir 150 euro.
Iestāšanās Klubā notiek 2 etapos: jaunais Biedrs kļūst par Kandidātu, kad ir samaksājis 75 euro iestāšanās maksu. Pēc 6 mēnešiem tiek izskatīta Kandidāta darbība Klubā, un ja Kandidāts izrādījis interesi būt par Biedru, nav pārkāpis Iekšējās kārtības noteikumus un citas regulas, tas kļūst par Biedru, veicot otru iestāšanās maksu 75 euro apmērā un saņemot balsstiesības kopsapulcē.

Klubā 360 ir ap 70 biedriem, taču, lai pie mums burātu, nav obligāta prasība burātājam kļūt par biedru.
Biedriem ir savas priekšrocības Klubā attiecībā pret citiem burātājiem, taču Klubs aicina ikvienu izvērtēt nepieciešamību kļūt par biedru, jo no biedriem mēs sagaidām aktīvu darbību Klubā, piedalīšanos kopsapulcēs, ikgadējā talkā, kopējā Kluba attīstībā.

Kluba biedru priekšrocības ir pazemināta iebraukšanas maksa, atlaide pirkumiem Cabo Café, iespēja par pazeminātu maksu īrēt pirtstelpas un izmantot jumta terasi, kā arī samazināta dalības maksa sacensībās, kuras notiek Klubā 360 vai kuras Klubs organizē. Taču īrēt inventāra uzglabāšanas vietu un burāt pie mums var ikviens.

Jauniešiem līdz 18 g.v. var iestāties Klubā, veicot iestāšanās maksu tādā pašā apmērā, vai veicot sabiedriskos darbus Kluba labā 20 stundas konkrētajā sezonā. Biedra nauda jauniešiem ir 12 euro gadā.

Sadarbībā ar