Burāšanas Klubs 360 | Pasaules čempionāts Raceboard
11388
post-template-default,single,single-post,postid-11388,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0

Pasaules čempionāts Raceboard

Pasaules čempionāts Raceboard

Pirmdien, 16. augustā, plkst. 19:00 notiek čempionāta atklāšanas parāde Ķīšezerā, Burāšanas kluba 360° teritorijā, kurā reģistrējušies 68 dalībnieki no 13 valstīm – Vācijas, Francijas, Latvijas, Čehijas, Igaunijas, Somijas, Polijas, Spānijas, Portugāles, Krievijas, Lielbritānijas, Horvātijas un Lietuvas.

Pasākuma tiešraidei var sekot šeit.

Pasaules čempionāts vindsērfingā Latvijā tiek rīkots jau trešo reizi – iepriekš 2012. gadā Liepājā tika organizēts pasaules čempionāts “Formula Windsurfing” klasē, savukārt 2016. gadā Rīgā, Ķīšezerā notika pasaules čempionāts “Raceboard” klasē.

“Latvijas vindsērfinga meistari ir sevi pierādījuši ne tikai kā prasmīgi burātāji, bet arī kā uzticami organizatori. Tieši tāpēc starptautiskā vindsērfinga sabiedrība lēma uzticēt organizēt šī gada Pasaules čempionātu Latvijai. Iepriekš esam sevi parādījuši un pierādījuši kā partneri, kas spēj nevainojami noorganizēt augstākā līmeņa sacensības.”

Māris Birzuliskluba “360” pārstāvis, sacensību organizators

Vindsērfings ir olimpiskais sporta veids. Olimpiskajās spēlēs līdz šim vindsērfingā ir piedalījušies trīs Latvijas burātāji – Ilona Dzelme, Vita Matīse un Ansis Dāle.

Papildu informācija par sacensībām atrodama pasaules čempionāta “Raceboard Masters” klasē oficiālajā mājas lapā worlds2021.raceboard.org.

2021. gadā pasaules čempionāts “Raceboard Masters” klasē Rīgā ir iespējams, pateicoties Rīgas domes, LSFP, Burāšanas kluba “360”, Venden, bezalkoholiskā alus GO, Burusports, ION, Cabo Cafe un Latvijas Raceboard asociācijas atbalstam.Sadarbībā ar